Ticari Kullanım

Çevrimiçi çalışırlar. Çevrimiçi modda, Charging Network Manager veya e-mobilite hizmet sağlayıcılarının mobil uygulamalarını kullanarak bir bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden şarj istasyonlarını uzaktan yönetilebilir ve yapılandırılabilir. Kullanıcılar, RFID teknolojisi ve QR kod teknolojisi uyumluluğu ile şarj işlemini hızlıca başlatıp, dudurabilirler. Şarj hizmet ücretini, ödeme entegrasyonu kolaylığı sayesinde anında ödemeleri gerçekleştirebilirler.

Çevrimiçi
Çevrimiçi olan cihazlar uzaktan kontrol edilip yönetilebilir.
Şarj İşlem Takip
Paylaşımlı kullanım gerçekleştirebilir; ELARİS şarj ağında kullanıcı şarj işlemleri, ödemeler takip edilir ve yönetilir.
ELARİS Şarj Ağı
Ticari kullanıma uygun modellerle ELARİS şarj ağına katılarak şarj hizmet noktası işletebilirsiniz.
Teknik Destek
Kurulum, kullanım, arıza tespiti ve şarj hizmet desteği ile tüm aşamalarda teknik destek.

Paylaşımlı Kullanım

Konut, site, rezidans gibi toplu yaşam alanlarında elektrikli araç sahiplerinin ortak kullanabileceği şarj istasyonları kurabilirsiniz. ELARİS uygulamasından şarj istasyonlarını görebilir, kullanım durumunu takip edebilir, şarj oturumlarınızı takip edebilirsiniz.

post-img-01

Kapalı açık otoparkları olan alışveriş merkezleri elektrikli araç sahipleri tarafından tercih edilir.

Uzun yol esnasında, dinlenme, yemek vb. çeşitli ihtiyaçlar için yol üstünde verilen uzun molalar araç şarj etmek için ideal lokasyonlardır.

Oteller ve restoranlar elektrikli araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen yerler arasındadır.

Çok sayıda kişinin çalıştığı veya yaşadığı yerlerde uygun alanlara kurulacak istasyonlar ile yaşam alanında paylaşımlı kullanımı olan istasyonlar.

Şarj üniteleriyle ilgili tüm sorularınızda bize ulaşın. Talep Oluştur
Talep Oluştur