Bireysel Kullanım

İç veya dış mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır.
Çok çeşitli seçeneklerle özelleştirilebilir. Kullanıcılar, maksimum çıkış gücünü istedikleri gibi ayarlayabilir
ve bu sayede, çıkış gücünü yeni arabalarındaki onboard charger/AC-DC güç dönüştürücüsü şarj cihazıyla eşleştirebilirler.

Özel Kullanım
Evinizde veya iş yerinizde size özel kullanım için ELARİS şarj istasyonunu tercih edin.
Eaton Home
ELARİS, bireysel kullanımlarda EATON AC Home tipi modellerin kurulumunu gerçekleştirir.
Güç Seviyesi
Elektrikli aracınıza, şarj istasyonunun kurulacağı noktaya göre 3.7kW-22kW aralığında uygun AC modeli tercih edebilirsiniz
Güvenli Şarj
EATON şarj istasyonları birçok güvenlik sertifikasına sahiptir, uyumlu ve kararlı çalışarak; elektrikli aracınızı güvenli şarj etmenizi sağlar.

Bireysel Kullanım Hizmetimiz

Bireysel kullanım için, donanım ve özellik olarak size en uygun modeli bulabileceğiniz şarj ünite seçeneklerimiz mevcut. Kurulumdan satış sonrasına kadar her noktada teknik destek hizmeti sunuyoruz.

post-img-01

ELARİS, iç veya dış mekanlarda kullanım için tasarlanmış modelleri sizlere sunmaktadır. Şarj ünitesini açık veya kapalı otoparkta konumlandırabilirsiniz.

Çok çeşitli seçeneklerle özelleştirilebilir. Kullanıcılar, maksimum çıkış gücünü istedikleri gibi ayarlayabilir
ve bu sayede, çıkış gücünü yeni arabalarındaki bütünleşik şarj cihazıyla eşleştirebilirler.

Bireysel kullanımda sunduğumuz EATON Home tipi modellerimizi isterseniz “Tak Çalıştır”  (Plug&Charge), modunda isterseniz mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz.

EATON Home tipi şarj ünitelerini mobil uygulama üzerinden kullanım imkanı sunar, şarj oturumlarınızı takip edebilir, şarj işlemini uygulama üzerinden başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Akım ayarlayabilir ve zamanlayıcı ile şarj işlemlerini otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Şarj üniteleriyle ilgili tüm sorularınızda bize ulaşın. Talep Oluştur
Talep Oluştur