ELARİS Şarj Hizmet Noktası Yönetim Çözümü

ELARİS CSMS şarj hizmet noktalarında kurulan şarj ünitelerinin yönetiminin gerçekleştirildiği bir yazılım çözülümüdür. CSMS yazılımı, birden fazla şarj ünitesinin hizmet vermesine uygun olarak tasarlanmıştır.

Uzaktan Yönetim
ELARİS ağında bulunan tüm şarj üniteleri uzaktan yönetilebilir
Şarj Ünitesi Durumu
Şarj üniteleri için, kullanım durumları, hizmet açık olan saatler yönetim sistemi üzerinden kontrol edilir.
Tarife Yönetimi
Tüm soket tipleri için tarifeler kullanıcıya uygulamalarımız üzerinden ve web sitemizden bildirilir. Tarife değişikliği duyurularla bildirilir.
Arıza Kontrolü
ELARİS ağında bulunan tüm şarj ünitelerinin kullanım durumları sistemden otomatik olarak takip edilmektedir.

ELARİS Mobil Uygulamalar

ELARİS Mobil Uygulamalarını kullanarak, kullanıcılar tüm şarj noktalarını bulabilir; şarj ünitelerine ait kullanım durumlarını ve tarife bedellerini görüntüleyebilir; elektrikli araç şarj işlemini gerçekleştirebilir.

post-img-01

Mobil uygulamamız üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

ELARİS ağında yer alan tüm şarj noktalarını bulabilir; şarj ünitelerinin kullanım durumlarını, tarife bilgilerini, kullanım saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

ELARİS uygulaması üzerinden şarj işlemlerinize ait elektrik tüketimi ve hizmet bedeli görüntüleyebilirsiniz; geçmiş işlemleri inceleyebilirsiniz.

ELARİS uygulaması üzerinden kolayca kredi kartı/debit kart ekleyerek Masterpass güvencesiyle ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elaris Mobil Uygulaması

Uygulamamızı Hemen İndir

Mobil uygulamalarımızdan tüm ELARİS şarj noktalarını bulabilirsiniz, size en yakın şarj noktasını tespit edebilir , şarj noktalarının kullanım durumunu ve tarifelerini takip edebilir ve hemen aracınızı şarj edebilirsiniz.
Talep Oluştur